24
24 Kasım Öğretmenler Günü

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, Öğretmenler Günü’nü kutladı.

[Devamını oku...]

10
"Atatürk'ü Özlem ve Minnetle Anıyoruz"

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’in Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 82. Yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Ulu Önder Atatürk’ün Eserlerini sonuna kadar sahip çıkacağız, Çizdiği yolda yürüyeceğiz dedi.

 

[Devamını oku...]

28

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.


Cumhuriyet’imize sahip çıkmak, ülkemizin ve milletimizin geleceği için çalışmak, mücadele etmek, gerektiğinde fedakârlıkta bulunmak, hepimizin müşterek vazifesidir. Milletimiz, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için el birliği ile çalışmaktadır. Cumhuriyetimizin 94. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve kararlılığı içindey

[Devamını oku...]

28
30 Ağustos; Dünyanın Unutamayacağı Bir Destan!
Kütahya Ticaret Borsası Başkanı Necati Gültekin 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı; “Kahraman Türk milleti ve kahraman ...

[Devamını oku...]

29

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

 

Gültekin yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi.

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Bayramının 97. Yıldönümünü büyük bir heyecan ve gururla kutluyoruz.

 

Türk Ulusu 30 Ağustos Zaferiyle varlığına ve bölünmez bütünlüğüne göz dikenlere karşı tarih boyunca büyük mücadeleler vererek, en ağır darbeyi indirmiş, Türk'ün asla yenilmeyeceğini göstermiştir. Ulu Önder Atatürk’ün bağımsızlık hareketini başarıya ulaştırmış, demokratik ve çağdaş Cumhuriyet'in kurulmasının yolunu açmıştır.

 

[Devamını oku...]

10

Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, bayramların sevgi, kardeşlik ve paylaşmanın ön plana çıktığı çok özel günler olduğunu söyledi.​

[Devamını oku...]

24

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın Bayramını kutladı.

 

Başkan Gültekin, Gazeteciler ve Basın Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajında, 1908 tarihinde Türk basınında sansürün kaldırılmasıyla birlikte her yıl 24 Temmuz günü kutlanan Basın Bayramının anlam ve önemine değindi. Necati Gültekin, “Demokratik toplumların en önemli güvencelerinden biri olan 

[Devamını oku...]

14
15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin 3. Yıldönümünde; Unutmadık, Unutturmayacağız

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, 15 Temmuz hain darbe girişiminin 3. yılı dolayısıyla bir açıklama yayınladı, Gültekin yaptığı açıklamada şu ifadeler yer verdi;

 

Türkiye, 15 Temmuz 2016 gecesi demokrasisine ve hukuk devleti yapısına kasteden hain ve alçakça bir saldırıyı geri püskürterek şunu açıkça göstermiştir: Gücünü sandıktan, yetkisini milletten almayan bir idareyi asla meşru kabul etmeyiz. Demokrasi ve milletin iradesi dışında bir seçeneğe de boyun eğmeyiz.

[Devamını oku...]

22

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan KÜTBO Başkanı Necati GÜLTEKİN egemenlik ve bağımsızlığın milletimizin en büyük serveti olduğunu belirtti.

 

Gültekin; “Büyük Atatürk ve silah arkadaşlarına, bu aziz vatanın bağımsızlığı için canlarını feda edenlere duyduğumuz minnet ve şükran nesiller boyu sürecektir. Ulu önder Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen bu güzel bayram, kardeşliğin ve bağımsızlığın bayramıdır. Hatta uluslararası nitelik kazanarak bütün dünya çocuklarını kardeşçe kaynaştıran; daha güzel, savaşsız bir gelecek için atılan en güzel tohumdur. 

[Devamını oku...]

31

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin yayınladığı yeni yıl mesajında: "Yaşadığımız mutluluklar, sevinçler, acılar ve üzüntüler ile bir yılı daha geride bırakarak; ümit dolu yeni bir yıla merhaba diyoruz. 2017 yılının kardeşliğinin ve hoşgörünün yılı olmasını temenni ediyorum” dedi.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 4İlk   Geri   [1]  2  3  4  İleri   Son