30
30 Ağustos; Dünyaya Örnek Destansı Bir Zaferdir!
Kütahya Ticaret Borsası Başkanı Necati Gültekin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 99. Yıl dönümü dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.
 
Büyük Zafer 30 Ağustos ve Kütahya’nın Kurtuluş yıl dönümünde Başkan Gültekin mesajında şu ifadelere yer verdi;

[Devamını oku...]

19
Başkan Gültekin'den 19 Mayıs Bayram Mesajı
Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Gültekin yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi;

[Devamını oku...]

22

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan KÜTBO Başkanı Necati GÜLTEKİN egemenlik ve bağımsızlığın milletimizin en büyük serveti olduğunu belirtti.

 

Gültekin; “Büyük Atatürk ve silah arkadaşlarına, bu aziz vatanın bağımsızlığı için canlarını feda edenlere duyduğumuz minnet ve şükran nesiller boyu sürecektir. Ulu önder Atatürk tarafından çocuklara armağan edilen bu güzel bayram, kardeşliğin ve bağımsızlığın bayramıdır. Hatta uluslararası nitelik kazanarak bütün dünya çocuklarını kardeşçe kaynaştıran; daha güzel, savaşsız bir gelecek için atılan en güzel tohumdur. 

[Devamını oku...]

31

Kütahya Ticaret Borsası (KUTBO) Yönetim Kurulu Başkanı 2021 yılından umutlu olduklarını belirterek, Tüm Dünya insanlığına Sağlık mutluluk dileklerini iletti.

[Devamını oku...]

24
24 Kasım Öğretmenler Günü

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımlayarak, Öğretmenler Günü’nü kutladı.

[Devamını oku...]

10
"Atatürk'ü Özlem ve Minnetle Anıyoruz"

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin’in Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 82. Yıldönümü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Ulu Önder Atatürk’ün Eserlerini sonuna kadar sahip çıkacağız, Çizdiği yolda yürüyeceğiz dedi.

 

[Devamını oku...]

28

Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 94. yıldönümü nedeniyle bir mesaj yayımladı.


Cumhuriyet’imize sahip çıkmak, ülkemizin ve milletimizin geleceği için çalışmak, mücadele etmek, gerektiğinde fedakârlıkta bulunmak, hepimizin müşterek vazifesidir. Milletimiz, kendine emanet edilen Türkiye Cumhuriyeti’ni, huzur ve refah dolu yarınlara ulaştırmak için el birliği ile çalışmaktadır. Cumhuriyetimizin 94. yılını kutladığımız bu günlerde, geleceğe büyük bir ümit, inanç ve gayretle yürümek azmi ve kararlılığı içindey

[Devamını oku...]

28
30 Ağustos; Dünyanın Unutamayacağı Bir Destan!
Kütahya Ticaret Borsası Başkanı Necati Gültekin 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayınladı; “Kahraman Türk milleti ve kahraman ...

[Devamını oku...]

22

Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımlayan Kütahya Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin,  bayram sevincinin yüreklerde kalıcı olmasını dileyerek, “Bu sevinci en güzel yaşayanlar; gönül kazanan, yardımlaşan ve kardeşçe birbirine sarılanlardır. Bayramın bütün inananlara huzur, refah ve güzellikler getirmesini diliyorum” dedi.

[Devamını oku...]

29

Kütahya Ticaret Borsası (KÜTBO) Yönetim Kurulu Başkanı Necati Gültekin 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

 

Gültekin yayınladığı mesajında şu ifadelere yer verdi.

 

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün önderliğinde gerçekleştirilen 30 Ağustos Zafer Bayramının 97. Yıldönümünü büyük bir heyecan ve gururla kutluyoruz.

 

Türk Ulusu 30 Ağustos Zaferiyle varlığına ve bölünmez bütünlüğüne göz dikenlere karşı tarih boyunca büyük mücadeleler vererek, en ağır darbeyi indirmiş, Türk'ün asla yenilmeyeceğini göstermiştir. Ulu Önder Atatürk’ün bağımsızlık hareketini başarıya ulaştırmış, demokratik ve çağdaş Cumhuriyet'in kurulmasının yolunu açmıştır.

 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 4İlk   Geri   [1]  2  3  4  İleri   Son   

Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç