01
Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğ

 “Kırsal Kalkınma Destekleri Kapsamında Tarıma Dayalı Ekonomik Yatırımların Desteklenmesi Hakkında Tebliğ” 21.11.2020 tarih 31311 sayılı Resmi Gazete’de yayınlanmıştır.


[Devamını oku...]

01
Kısa Çalışma Ödeneği Hakkında
Sayın Üyemiz,   Sizlerden gelen talepler doğrultusunda, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’mizin girişimleri ile 30 Haziran 2020’ye kadar Kısa...

[Devamını oku...]

01
İçişleri Bakanlığı Yeni Kısıtlama ve Tedbirler Genelgesi

Sayın Üyemiz,

 

İçişleri Bakanlığı tarafından 30.11.2020 tarihli Koronavirüs ile Mücadele Kapsamında yeni genelge yayınlanmış olup, Genelge ile ilgili ayrıntılar aşağıda bilgilerinize sunulmuştur.

 

[Devamını oku...]

26
Salgın Sonrası İçin Kurumsal Önerileri Webinarı

  Sayın Üyemiz,

 

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB) Borsamıza gönderilen yazıda;

KOBİ sahiplerine ve yöneticilerine yönelik olarak salgın sonrası için kurumsal öneriler hakkında 3 Aralık 2020 tarihinde 14:00’da internet üzerinden bir bilgilendirme semineri gerçekleştirileceği bildirilmektedir.

[Devamını oku...]

25
İlimizde Koronavirüs Salgını ve Toplum Sağlığı

 Sayın Üyemiz, 

 
Kütahya Valiliği tarafından Borsamıza gönderilen 23.11.2020 tarihli E33373064952.03.03.059647 sayılı yazısı;    
 
İlimizde, koronavirüs salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısından oluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, fiziki mesafeyi koruma ve hastalığın yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla içerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminin temel prensipleri olan temizlik, maske ve mesafe kurallarının yanı sıra salgının seyri ve olası riskler göz önünde bulundurularak hayatın her alanına yönelik uyulması gereken kurallar ve önlemler belirlenmekte ve uygulamaya geçirilmektedir.

[Devamını oku...]

18
Koronavirüs Salgını Yeni Tedbirler

  Koronavirüs (Covid­19) salgınının toplum sağlığı ve kamu düzeni açısındanoluşturduğu riski yönetme, sosyal izolasyonu temin, fiziki mesafeyi koruma ve hastalığı yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla Sağlık Bakanlığı ve Koronavirüs Bilim Kurulunun önerileri, Sayın Cumhurbaşkanımızın talimatları doğrultusunda birçok tedbir kararı alınarak uygulamaya geçirilmiştir.


[Devamını oku...]

17
Vergi Borçlarında Yapılandırma Fırsatı Başladı
Sayın Üyemiz; Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkındaki 7256 sayılı Kanun, 17 Kasım 2020 tarihl...

[Devamını oku...]

10
Erişilebilirlik Ödülleri Hakkında

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından “2020 Erişilebilirlik Yılı” ilan edildiği ve 2020/1 sayılı Genelge ile duyurusunun da yapıldığı bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

04
E-Ticarete E- Kılavuz Eğitimleri Başlıyor
Sayın Üyemiz,   Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından gerçekleştirilen e-ticaret eğitim programı, 11 Kasım 2020 tarihinde planla...

[Devamını oku...]

16
TOBB Üyelerine Özel Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), üyelerine, ailelerine ve çalışanlarına özel olarak ‘Tamamlayıcı Sağlık Sigortası’ imkanı sunuyor. Tanıtımı, ocak ayında TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu tarafından yapılan sigorta ürünü, NN Hayat ve Emeklilik tarafından hazırlandı.

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 24İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son