Entries for 'kutbo'

29
Birleşik Krallık a İhracatta Karşılaşılan İhracat Engellerinin İhracat Performansı Üzerindeki Etkisi Üzerine Yürütülen Anket Çalışması
Sayın Üyemiz,
 
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından Borsamıza gönderilen yazıda; Birleşik Krallık a ihracat yapan "Motorlu Araçlar ve Aksam Parçaları", "Makine, Elektrikli Makine, Kablo", "Tekstil Hazır Giyim", "Kıymetli Metaller", "Plastik ve Mamulleri", "Mobilyalar, Aydınlatma Cihazları", "Tıbbi Cihazlar" başta olmak üzere ilgili tüm
 

[Devamını oku...]

01
Yapılandırma Başvuru Süresi Hk.

Sayın Üyemiz,

 

27.08.2021 tarihli ve 31581 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanan 4420 sayılı Cumhurbaşkanı Kararı gereği, 7326 Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanundan faydalanacak olan üyelerin başvuru ve ilk taksit ödeme süreleri birer ay uzatılmasına karar verilmiştir.

[Devamını oku...]

19
Hepsi Türkiye'den Platformu Bilgilendirme Toplantısı
05
TOBB Yangın Felaketi İçin Yardım Kampanyası Başlattı
Sayın Üyemiz,
Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden (TOBB), Borsamıza gönderilen yazıda;
Türkiye’nin farklı bölgelerinde yaşanan orman yangınlarının birçok vatandaşımızı, doğal hayatı ve ekonomiyi olumsuz etkilemesinden bahisle yangınların sebep olduğu doğal ve ekonomik tahribatı gidermek amacıyla tüm Türkiye’deki Oda ve Borsalar ile üyelerinin bir ay süreyle nakdi yardımlarını iletebileceği bir kampanya başlatıldığı bildirilmiştir.

[Devamını oku...]

19
'7326 Sayılı Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılması Kanunu’ hakkında önemli bilgilendirme...
Sayın üyemiz, 

Bazı Alacakların Yeniden Yapılandırılmasına İlişkin 7326 Sayılı Kanun Genel Tebliği (Seri No: 1) 14/6/2021 tarihli ve 31511 sayılı Resmi Gazete'de yayımlanmıştır.

[Devamını oku...]

24
TOBB Nefes Kredisi %25'lik Ciro Kaybı Kriteri Kaldırıldı
31
TOBB Nefes Kredisi 1 Haziran İtibariyle Başlıyor
Küçük ve Orta Ölçekli İşletmelerin (KOBİ) finansman sorunlarının giderilmesine katkı sağlamak üzere geçtiğimiz dönemlerde odalarımız/borsalarımızın değerli katkıları ile başarıyla gerçekleştirilen Nefes Kredisi projesi tekrar başlatılmaktadır. Projeye ilişkin protokol Kredi Garanti Fonu ve bankalar ile imzalanmıştır. Protokol imzalanan bankalar, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, İş Bankası, Garanti Bankası, Yapı ve Kredi Bankası, Akbank, Denizbank, Ziraat Katılım ve Vakıf Katılım Bankası’dır.

[Devamını oku...]

30
Çalışma Muafiyet İzin Belgesi Başvuru Adımları
Sayın Üyemiz,

Tam kapanma döneminde, Sokağa çıkma kısıtlamasından olan üyelerimiz ve çalışanları, e devlet sistemi üzerinden “Çalışma İzin Belgesi”ne sahip olmaları gerekmektedir.

[Devamını oku...]

27
Basın Açıklaması; "Tam Kapanmada Borsamız Hizmet Verecektir"
Sayfa 1 / 26İlk   Geri   [1]  2  3  4  5  6  7  8  9  10  İleri   Son   
Tüm Duyurular

Kütahya Ticaret Borsası Kişisel Verilerin İşlenmesine İlişkin Aydınlatma Metnine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Devam etmeniz halinde, kabul etmiş olursunuz.

Tamam
Whatsapp ile İletişime Geç