Tamamlanan Projelerimiz

02

KUTBO da  Müşteri memnuniyet sisteminin kurulması ve eğitimi konulu Zafer Kalkınma Ajansına hazırlanan proje kapsamında 2014 yılının sonlarında çalışması başlamıştır. Banu Yüksel Danışmanlık dan alınan danışman desteği ile sistemin kurulması çalışmaları hızla devam etmektedir. 

[Devamını oku...]

12

Borsamızda Kurulu olan Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Akreditasyon Sistemi ile ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemleri Revizyonu ve doküman adaptasyonu için Banu Yüksel Danışmanlık alınan danışman desteğiyle  çalışmalara başlanmış Revizyonlar ve Projemiz, Eğitimlerimiz hızla devam etmektedir.

[Devamını oku...]

03

2014 yılında başlayarak üye hizmetlerinde daha şeffaf ve verimli olabilmek için Kurumsal imajımıza uygun Web sayfası tasarlandı ve başarıyla tamamlanan bu projede üye hizmetlerine bir yenisi eklendi. İngilizce ve Türkçe olarak hizmet veren Web sayfamızda üyelerimizin yurt dışındaki Borsa fiyatlarını anında görmeleri ve Borsamızda tescili yapılan ürünlerin fiyatlarını talep ve beklentileri doğrultusunda görmektedirler. Bu doğrultuda daha da iyi olmak için çalışmalar yapılmakta, yenileri eklenmektedir. 

[Devamını oku...]

20

Kütahya Ticaret Borsası olarak, Üyelerimiz ve İlimiz için önemli konuları tanımlayarak bunları etkin biçimde yerel, bölgesel ve ulusal karar alıcıların dikkatine sunmaktayız. Üyelerimizden elde edilen görüş ve bilgiler ile ilimizin gelişimi için öngörülen hedeflere ulaşma adına aktif bir biçimde yapılan çalışmalar yerel makamlara, bakanlıklara ve ilgili makamlara iletilmektedir.

Sn. Kütahya Milletvekillerimiz Hasan Fehmi Kinay, Kütahya Valiliği, Çavdarhisar Belediye Başkanlığı, Kütahya Ziraat Odası Başkanlığı, HAYKOOP Başkalığı ve Kütahya Ticaret Borsası Başkanlığınca yapılan çalışmalar neticesinde İlimiz Çavdarhisar İlçesinde  Kütahya’nın Hayvancılık alanında hızla gelişimine katkı sağlayacak “Kütahya Hayvancılık İhtisas Organize Sanayi Bölgesi” kurulacaktır. Kütahya Ticaret Borsası Kurulacak Hayvancılık İhtisas Organize Bölgesinde % 11’lik hisseye sahiptir. Proje kurulum aşamasında devam etmektedir. 

[Devamını oku...]

16

2011 Yılların başında Türkiye Odalar ve Borsalar Akreditasyon Sistemine başvuruda bulunduk ve kabul edildik. Bir yıl süren Akreditasyon süreci başarıyla tamamlanarak “B” seviyede belge aldık üye hizmetlerinde beş yıldızlı hizmet sunmaya devam ettik.

16.11.2012 tarihinde TOBB Toplantı salonunda düzenlenen törenle Akredite Borsa belgemizi TOBB Başkanı Sayın Rıfat Hisarcıklıoğlu’ndan aldık Üye Hizmetlerinde kalitemize bir basamak daha arttırdık. 

[Devamını oku...]

30

Kütahya Ticaret Borsası Zafer Kalkınma Ajansına Sunmuş Olduğu Alt Yapının Sürdürülebilirliği konulu Yeni Hizmet Binası Satış Salonu, Laboratuvar ve Kantar kapsadığı proje yüksek puan ile  kazanılarak, Türkiye de bir ilke imza attı. 

Satış salonu, alt yapısı ile Bilgisayar sistemi ve elektronik alt yapısı, laboratuvar malzemeleri ve kantarının alındığı %50 hibe ile bu proje yürütüldü ve başarıyla tamamlanmıştır. 

  

[Devamını oku...]

08

Kütahya Ticaret Borsası TR33 Bölgesinde faaliyet gösteren Zafer Kalkınma Ajansı’na sunmuş olduğu projelerle  Stratejik Planlama ve Danışmanlığı Eğitimi alınarak proje  başarı ile sonuçlandı.  KUTBO 2012-2013 yılları için 4 yıllık Stratejik Plan Oluşturmuştur. 

[Devamını oku...]

08

Kütahya Ticaret Borsası ve Kütahya Ticaret Odası ortaklaşa yapılan bu projede kurumsal yapı ve performans eğitimleri alındı. Proje başarı ile sonuçlandı.  KUTBO da personel performans sistemi kuruldu ve yürütülmektedir. 

[Devamını oku...]

02

Çağımızın gerektirdiği modernize bir borsa olabilmek ve üyelerimize tam anlamıyla borsacılık hizmetlerini sunarak İlimiz ve bölge ekonomisine en üst düzeyde katkı sağlayabilmek için, Borsamıza ait 50.000m²’lik alanda, 11.000 m² kapalı alan olmak üzere,  İçerisinde Elektronik Satış Salonu, Laboratuvar, Kantar ve Çok Amaçlı Toplantı Salonlarının bulunduğu Selçuklu Mimari örneklerini taşıyan “Kütahya Ticaret Borsası Yeni Hizmet Binası” projemiz hızla devam etmektedir. 

[Devamını oku...]

30

2010 Yılında ISO 9001 2008  Kalite yönetim sistemi kuruldu ve 2011 Kalite Yönetim Sistemi Belgemiz Başarıyla alındı hizmet kalitemizi kanıtlamış olduk. 

[Devamını oku...]

Sayfa 1 / 2İlk   Geri   [1]  2  İleri   Son